HaVeP Workwear/Protective wear op A + A 2011
GOIRLE, Nederland, November 2, 2011 /PRNewswire/ --
Vernieuwend en attractief
Met veel bezoekers en een succesvolle presentatie van de nieuwe collecties, kan HaVeP spreken van een geslaagde A+A in Düsseldorf. Op deze toonaangevende internationale PBM-beurs presenteerden wij zowel nieuwe als reeds succesvolle oplossingen voor workwear en protective wear. En dat op een vernieuwende manier in een attractieve stand van ruim 165 m2.
Introductie van de nieuwe collecties
Veel bezoekers zagen tijdens de A+A 2011 onze nieuwe collecties. Wij introduceerden:
HaVeP® Arctic Solution; een stoere eigentijdse winterlijn met modellen voor zowel dames als heren, die het werken in koude situaties aangenaam maakt. Kortom, een lijn die perfect geschikt is voor de winterdagen.
HaVeP® Guard; een nieuwe gecertificeerde vlamvertragende lijn die voldoet aan de vijf voornaamste veiligheidsnormen, waaronder bestendig zijn tegen hitte, spatchemicaliën en lasspatten. Een complete collectie met een modieuze look die inzetbaar is in diverse werksituaties. Deze collectie is door detailaanpassingen inzetbaar voor Corporate Identity projecten. Een unieke optie voor op maat gemaakte gecertificeerde kleding.
Out now! De nieuwe HaVeP catalogus
Geïntroduceerd op de beurs en vanaf nu ook online beschikbaar: de nieuwe HaVeP catalogus. Hij bevat een compleet overzicht van workwear, protective wear en Corporate Identity mogelijkheden. Overzichtelijk en duidelijk van opzet, geeft de catalogus snel inzicht in de mogelijkheden binnen een breed assortiment werkkleding. De protective wear is up-to-date en gecertificeerd volgens de meest actuele EN- en ISO normen.
Kijk op http://www.havep.com voor deze catalogus in vier taalversies.
HaVeP Workwear/Protective wear
EINDE
=======================================================
Noot voor de redactie
Over A + A 2011
A + A (Arbeitsschutz und Arbeitssicherheit) is 's werelds grootste en belangrijkste vakbeurs voor alle aspecten van veiligheid en beveiliging. Deze vakbeurs vindt 2-jaarlijks plaats in de Messe in Düsseldorf, Duitsland. Meer dan 60.000 bezoekers, meer dan ooit in de geschiedenis van het evenemen, kwamen bij de ruim 1.600 exposanten uit 54 landen informeren naar actuele trends en productinnovaties rondom veilig en gezond werken
WANT YOUR COMPANY'S NEWS FEATURED ON PRNEWSWIRE.COM?
Newsrooms &
Influencers
Digital Media
Outlets
Journalists
Opted In
Share this article