See more news releases in: Fashion, Banking & Financial Services, Textiles, Acquisitions, Mergers and Takeovers
Van Puijenbroek Textiel neemt aandelen Alberto Design BV over
GOIRLE, the Netherlands, February 2, 2012 /PRNewswire/ --
Van Puijenbroek Textiel, eigenaar van de merken HaVeP en Bucofa, heeft met ingang van 1 januari j.l. de aandelen overgenomen van Alberto Design BV. "Dit ontwerpbureau maakt kledingpatronen en designs en heeft een ruime ervaring op het gebied van bedrijfskleding", zegt Rob Kwaspen, een van de directeuren bij Van Puijenbroek Textiel. "Een goede partner voor ons, die een substantiële bijdrage levert aan de verdere professionalisering van onze productontwikkeling."
Klant centraal
De overname past in de strategie van Van Puijenbroek Textiel. Het bedrijf startte recentelijk met het bouwen van een quick response unit in Macedonië, zodat zij nog sneller kleding kan produceren. Met de overname van Alberto Design haalt het textielbedrijf ook het ontwerpen van de kleding in huis en kan daarmee nog beter inspelen op de vraag van de klant. Kwaspen: "We kunnen onze klanten zo niet alleen sneller bedienen, maar zijn ook flexibeler. Dat sterkt ons in de groei die we willen doormaken."
Verhuizing
Alberto Design verhuist naar de locatie van Van Puijenbroek Textiel in Goirle om de gemeenschappelijke voordelen ten volste te kunnen benutten. Albert Wagenaar en zijn team blijven zelf actief en zijn ook vanuit de nieuwe setting herkenbaar als Alberto Design. "Onze dienstverlening blijft hierdoor op dezelfde goede wijze voortbestaan: met persoonlijke aandacht en direct contact", aldus Wagenaar. Beide partijen zijn tevreden met het behaalde resultaat. Door het benutten van elkaars kennis en contacten verwachten zij samen een groter deel van de markt te kunnen bedienen.
Van Puijenbroek Textiel
Van Puijenbroek Textiel is een internationaal toonaangevende leverancier op het gebied van hoogwaardige, professionele bedrijfskleding. Het bedrijf werkt voor opdrachtgevers in Noord-, West- en Midden-Europa en ver daarbuiten. Met de merken HaVeP en Bucofa beschikt Van Puijenbroek Textiel over een breed en diep assortiment workwear en protective wear voor nagenoeg iedere branche.
Custom Packages
Browse our custom packages or build your own to meet your unique communications needs.
PR Newswire Membership
Fill out a PR Newswire membership form or contact us at (888) 776-0942.
Learn about PR Newswire services
Request more information about PR Newswire products and services or call us at (888) 776-0942.
Featured Video
More in These Categories
Journalists and Bloggers
![]()
Visit PR Newswire for Journalists for releases, photos, ProfNet experts, and customized feeds just for Media.
View and download archived video content distributed by MultiVu on The Digital Center.
Free Investing Newsletter from Investor Uprising!
Learn to navigate the world's financial system and profit from leading companies.
Register for Investor Uprising, the people's investment site, for a free weekly newsletter, information, education and premium research including our latest IU Confidential Report - "All The Glitters: The Ultimate Gold Report".
